دستگاه پر قدرت ماوری صوت و الترا سوند هایفو واژینال

امواج التراسونیک با انرژی بالا به لایه عمقی واژن رسیده اند و باعث افزایش مقاومت و قدرت لایه های عمقی واژن میشوند و در نتیجه باعث از بین بردن شلی و ضعف عضلات واژن میگردند .

میزان عمق نفوذ این انرژی حدود 4 و نیم میلی میتر زیر سطح پوست میباشد .

که در نتیجه می تواند با قدرت زیاد باعث تنگ کردن واژن شود . این انرژی روی لایه کلاژن سه میلی متر زیر سطح پوست اثر گذاشته و ساختمان کلاژن  را تازه کرده و کلاژن سازی را باعث میشود  و از شلی واژن با برگرداندن الاستیسیته و قوام واژن کمک میکند .

چون این انرژی از لایه اپیدرم عبور می کند بنابراین هیچ جای نگرانی برای اسیب مخاطی وجود ندارد .

زیرا عفونت های واژینال به دنبال اسیب مخاطی ایجاد میشود . پروب  این دستگاه به داخل واژن مریض رفته و روی لایه SMAS اثر کرده و به طور کلی روی 300 تا 500 ناحیه تاثیر گذاشته و در نتیجه باعث تنگ کردن واژن با قدرت خیلی بالا می گردد .

عملکرد دستگاه هایفو واژینال

دستگاه التراسونیک ( هایفو ) با انرژی بالا ایجاد انرژی گرمایی با درجه حرارت 60 تا 75 درجه سانتی گراد می کند که به پوست و بافت زیر مخاطی رسیده و کاملا غیر تهاجمی میباشد . این انرژی باعث تحریک و بازسازی لایه کلاژن شده ، و بدین ترتیب قدرت و مقاومت پوست رو افزایش می دهد .

نکته مهم در این پروسه آن است که هیچ دوره ریکاوری ندارد . این تکنیک می تواند روی پوست صورت یا کل بدن انجام شود و همچنین می تواند برای تغییر رنگ پوست و روشن سازی آن موثر میباشد .

یکی از مهمترین عواملی که سبب میشود افراد به کلینیک زیبایی لابیاپلاستی مراجعه کنند را میتوان هزینه عمل لابیاپلاستی دانست . هزینه لابیاپلاستی نقش مهمی در انجام عمل لابیاپلاستی دارد .
اما دقیقا هزینه های این عمل چگونه است هزینه های لابیاپلاستی به چند عامل بستگی دارد که میتوان به مهمترین ان به شرح زیر اشاره کرد . تخصص و تجربه دکتر ،تجربه دکتر لابیاپلاستی خیلی مهم است چون میداند که لابیاپلاستی یک عمل حساسی است . درسته که عمل سرپایی هست ولی حساس است . و اگر دکتر ن تجربه کافی نداشته باشد زندگی مریض به شدت دچار مشکل میشود . برخی از دکترها هستن هزینه گزافی میگیرند که میتوان به بالای 20 میلیون تومان اشاره کرد. اما چرا این هزینه لابیاپلاستی اینقدر بالاست ؟؟ البته بعضی دکترها هم هستند که هزینه 3 الی 4 میلیون تومان میگیرند .
اما دقیقا چرا هزینه لابیاپلاستی اینقدر فرق دارد ؟ و مریض باید کجا مراجعه کند ؟ و به چه جراح و دکتری باید اعتماد کند ؟؟ شاید نکته اینجاست که کسی که لابیاپلاستی میخواهد انجام دهد یک سری موارد را باید رعایت کند اول اینکه تخصص داشته باشد جراح نی که میخواد برود . و رزومه دکتر ن لابیاپلاستی را از مراجع مختلف از جمله سایت های اینترنتی و سایت های پزشکی ن دراورد . دوم اینکه ایا لابیاپلاستی در مطب انجام شود یا در بیمارستان ؟ اگر در بیمارستان انجام شود که هزینه ان 2 الی 3 میلیون تومان کمتر است .
سوم اینکه بجز لابیاپلاستی چه چیز دیگری لازم است ؟؟ ممکن است سفید کردن واژ بخواهد و یا لیفت واژن نیاز داشته باشد . یا عمل تنگی واژن بخواهد و یا بخواهد با لیزر واژینال انجام دهد . همه این موارد فوق در هزینه عمل لابیاپلاستی دخیل است .
ممکن است باعث تخفیف در عمل لابیاپلاستی شود . این تخفیف سبب میشود مراجعه افراد به مراکز لابیاپلاستی بیشتر شود . و البته کیفیت عمل نیز کاهش یابد . برخی از کلینیک های عمل لابیاپلاستی پکیج های ویژه ارائه میدهند مثل : لابیاپلاستی + سفیدی واژن با هزینه 5 میلیون . پکیج دوم  عمل لابیاپلاستی با تنگی واژن 6 میلیون تومان . پکیج سوم : عمل لابیا + تنگی واژن + سفیدی واژن 8 میلیون تومان . این موارد به سلیقه افراد بستگی دارد . برخی مریض ها دوست دارند از این خدمات استفاده کنند . به طور معمول هزینه عمل لابیاپلاستی 3 الی 4 میلیون است .ولی کلینیک های شمال تهران بنا به شرایط محیطی کلینیک بیشتر میگیرند .

بهترین زمان برای واژینوپلاستی و پرینورافی

آیا عمل لابیاپلاستی ارزان ارزشش را دارد؟

انتظار شما بعد از هفته اول لابیاپلاستی چیست ؟؟؟

لابیاپلاستی ,واژن ,هزینه ,عمل ,های ,انرژی ,عمل لابیاپلاستی ,میلیون تومان ,این انرژی ,واژن با ,تنگی واژن ,هزینه لابیاپلاستی اینقدر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ahan118 آیا سعید مختاری کچل است زندگی بهتر با مطالب رایگان و مفید من اطلاعات عمومی سئو عالی یگانه سازان کومش گردشگری فرانسه مطالب جالب و مفید را از همه جا جمع آوری میکنیم دکتر حسن خیری topkenz