همراه با پیشرفت تکنولوژی ، اولتراسونیک لیپوساکشن به یک روش لاغری منسوخ ، قدیمی و از رده خارج تبدیل شده است.
روش لیپوساکشن خطر بالا و عوارض شدیدی دارد ، زیرا امواج مافوق صوت به کار گرفته شده در عمل لیپوساکشن ، نه تنها موجب تجزیه سلول‌های چربی می‌شود ، بلکه می‌تواند به اعصاب، عضلات و عروق خونی بدن صدمه بزند. به همین دلیل است که استفاده از عمل لیپوساکشن برای لاغری آن قدرها رضایت بخش و امن نیست.در عوض عمل لیپوماتیک ، ایمن است و به محضی که کانول به بافت غیر چربی برخورد کند ، فوراً سیستم‌های امنیتی دستگاه لیپوماتیک فعال شده و دستگاه متوقف می‌شود. به همین دلیل است که درد و عوارض بعد از استفاده از عمل لیپوماتیک بسیار کم‌تر از لیپوساکشن است.
 عمل لیپوساکشن ، بسیار دردناک است ، زیرا در این روش از امواج مافوق صوت و قوی برای شکستن چربی‌ها استفاده می‌شود و به سلول‌های چربی شوکی وارد می‌شود که موجب تبدیل آن‌ها به امولسیون می‌شود.


استفاده از عمل لیپوماتیک برای لاغری نسبت به لیپوساکشن ، غیر تهاجمی است. در عمل لیپوماتیک دستگاه با استفاده از هوای فشرده و چرخش ۳۶۰ درجه‌ای و خودکار کانول کار می‌کند؛ این حرکت به طور خودکار ، چربی و ترشحات را به حالت تعلیق در می‌آورد. آسان و بی خطر بودن کار با دستگاه لیپوماتیک ، موجب می‌شود که جراحان در طول عمل لیپوماتیک با آرامش و دقت بیش‌تری به کار خود ادامه دهند و به همین دلیل عوارض عمل لیپوماتیک کم‌تر از لیپوساکشن است.
عمل لیپوماتیک به دلیلی اقدامات ایمنی بالا در سراسر جراحی بسیار ایمن‌تر و مؤثرتر است.

نقاهت عمل جراحی زیبایی شکم  به چه صورت میباشد ؟

عمل جراحی زیبایی شکم /  عمل ابدومینوپلاستی مانند تمامی عمل های دیگر دارای دوران نقاهت مخصوص به خود می باشد. با توجه به نوع جراحی دوران نقاهت در این عمل شکم  در کل ده روز است.
 اما حتما باید به میزان فعالیت هایی که فرد انجام می دهد، اهمیت قابل توجهی داده شود. فرد بهتر است شب عمل ابدومینوپلاستی  سعی کند کمی قدم بزند. داشتن حرکت های آرام در روز های بعد از عمل توصیه می شود.
بعد از عمل ابدومینوپلاستی استراحت بعد از عمل به مدت تقریبا ده روز تا ۲ هفته برای فرد اامی می باشد و شخص مورد عمل ابدومینوپلاستی  نباید حرکت و فعالیت سنگینی داشته باشد.
  از هفته سوم پزشک طبق شرایط جسمانی بیمار به او اجازه ورزش های سبک را خواهد داد اما ورزش های سنگین بعد ۶ ماه می تواند انجام شود.،با کمترین دوره نقاهت،با بیش از صدها مورد جراحی موفق تیم جراحی و عمل جراحی در مرکز جراحی در تهران و شیراز صورت می گیرد.
 برای استعلام قیمت تماس بگیرید


1.درد تا چند روز حداکثر و سپس کاهش میابد که در طی این دوره مسکن های که جراح زیبایی شکم داده جوابگو خواهد بود.

2. برای کاهش درد عمل زیبایی شکم هنگام استراحت سر را بالاتر از معمول و بدن را خم نگاه دارید

3.تا چند هفته پس از عمل شکم از فعالیت سنگین پرهیز کنید. فعالیت معمول ضرری ندارد و استراحت مطلق ممنوع است زیرا خطر ه شدن خون در عروق اندام تحتانی را افزایش میدهد.

4.در صورت عدم رعایت موارد فوق و دستورات جراح زیبایی شکم امکان ورم طولانی وجود دارد.

5.کبودی خفیف شکم طبیعی در عمل شکم  است.

6.آناناس تازه در تسریع جذب کبودی و ورم موثر است و هرچه بیشتر مصرف شود بهتر است.

8.ترشح خونابه تا چند روز بعد از عمل جراحی زیبایی شکم طبیعی است. اما در صورت خونریزی واضح و قابل توجه باید به پزشک مربوطه  اطلاع داده شود( این احتمال تا دو هفته بعد از عمل وجود دارد).

9.ویزیت روز سوم بعد از عمل جراحی شکم  برای بررسی محل عمل و خروج درن ( درصورت وجود) لازم است.بخیه ها جذبی هستند و نیاز به کشیدن ندارند.

10.ویزیت هفته اول برای بررسی محل عمل شکم

جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی

جراحی شکم یا ابدومینو پلاستی یک جراحی برای از بین بردن چربی ها و برداشتن پوست شل و آویزان آن می باشد. معمولا بیشتر خانم هایی که بارداری های متعددی داشته اند و یا اینکه بعد از زایمان دچار شلی و افتادگی در ناحیه زیر شکم شده اند گزینه های مناسب تری برای این جراحی هستند . بعد از جراحی فرد یک شکم صاف و بدون پوست آویزان خواهد بود . در این روش از پوست بالای ناف برای بهبود ظاهر شکم استفاده می شود. این جراحی با شکاف ناحیه زیر شکم و برش پوست و چربی های زیر ناف انجام می شود،بعد از برش این ناحیه نیاز است تا محل جراحی شده بخیه شود . با ایجاد شکاف در زیر شکم پوست این ناحیه که دچار ترک است برداشته می شود و بعد پوست بالای ناف به سمت زیر شکم بخیه زده خواهد شد . در بسیاری از موارد نیاز است تا مجدد دور ناف فرد ایجاد شود .
آیا ابدومینوپلاستی درد دارد؟

احساس درد می تواند به دلیل کشیده شده عضلات و بخیه هایی باشد که بر روی پوست زده می شوند، که خوشبختانه با مصرف دارو بهبود می یابد.

این گونه می توان گفت که تمامی جراحی ها چه زیبایی و  چه درمانی، احساس درد و ناراحتی را برای بیمار به همراه دارند. به همین خاطر، معمولا داروهای مسکن جهت تسکین علائم برای بیمار در نظر گرفته خواهد شد.

پوشيدن گن هاي ويژه تخليه چربي

بعد از لیپوماتیک براي ترغيب درناژ (تخلیه ) مايعات از محل هاي برش و جلوگيري از تورم پس از تخليه چربي مي بايست بعد از لیپوماتیک پوشيدن گـِـن (Garment) ويژه ، متناسب با سايز بيمار تجويز نمود تا بلافاصله پس از پانسمان شدن بر تن وي پوشيده شود.
با آغاز روز بعد از جراحي بيمار مي تواند گن را فقط روزانه براي رفتن به حمام بيرون آورده، گن را شسته و پس از خشک شدن مجدداً بپوشد و پوشيدن مداوم گن را بايد تا 24 ساعت بعد از اينكه درناژ مايعات كاملاً متوقف شد، ادامه دهد.
پوشيدن گن پس از درمان با ليپوماتيک فقط به مدت 7 تا 10 روز توصيه می گردد و پس از آن اجازه داده می شود تا پوست فشرده نشده و به طور عرضي شروع به كشيده شدن نمايد.
بيماران ممكن است احساس سرگيجه مختصري را در صبح روز بعد از تخليه چربي، تجربه نمايند كه معمولاً به هنگام درآوردن لباس ها و يا تغییر وضعيت سريع از حالت نشسته به ايستاده رخ می دهد. در اين حالت بيمار بايد سريعاً در حالت نشسته يا درازكش قرار بگيرد.


مزایای بزرگ کردن باسن با تزریق چربی لیپوماتیک شکم و پهلو :

در این روش نیازی به ایجاد برش و بخیه زدن نیست.

در این روش نیازی به اعمال بیهوشی عمومی ‌نیست.

منجر به بالا کشیدن و فرم دهی باسن می‌شود.
منجر به لاغر شدن و فرم‌دهی بهتر نواحی می‌شود که از آن چربی گرفته می‌شود.
درد کمتر و بهبودی سریعتر و عوارض جانبی کمتر برای بیمار است.
نکاتی که بعد از تزریق چربی به باسن باید انجام داد:

بعد از تزریق چربی به باسن، لازم است فرد تا چند هفته، یک گن فشاری مخصوص بپوشد که منجر به حفظ فرم جدید باسن می شود. پوشیدن این لباس از میزان التهاب باسن تا دو هفته کم می‌کند. کمپرس‌های سرد نیز می‌توانند التهاب را به میزان بیشتری کم کرده و هرگونه ناراحتی را از بین ببرند.

به منظور وارد نکردن فشار به باسن و چربی‌های تزریق شده و کاهش احتمال جذب چربی توسط بدن، بسیار مهم است که تا یک تا دو هفته پس از عمل از قرار گرفتن در وضعیت نشسته بر روی باسن خودداری کنید و شب‌ها نیز به پشت نخوابید.

بهتر است تا 3 هفته از سیگار کشیدن اجتناب کرد، زیرا سیگار منجر به افزایش جذب چربی های تزریق شده می شود.
افرادی که شغل‌شان نیازمند نشستن تمام وقت بر روی یک صندلی نیست، می‌توانند چند روز پس از عمل به سرکار باز گردند. اما سایرین باید تا دو هفته صبر کنند. همچنین یک ماه پس از کاهش قابل توجه التهاب باسن، می‌توان برنامه‌ ورزشی‌ را از نو آغاز کرد.
تا شش ماه از تزریقات عضلانی در ناحیه باسن خود داری کنید.

بهترین زمان برای واژینوپلاستی و پرینورافی

آیا عمل لابیاپلاستی ارزان ارزشش را دارد؟

انتظار شما بعد از هفته اول لابیاپلاستی چیست ؟؟؟

عمل ,جراحی ,شکم ,، ,لیپوماتیک ,چربی ,بعد از ,از عمل ,پس از ,عمل لیپوماتیک ,می شود

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روش شناسی سخنرانـی دینـی پرلیت زمینکاو لینک بلاگ sifyyy High Resolution Lcd Panels,Cmo Lcd Modules Manufacturers China,High Power Led Driver Online تحلیل تکنیکال رایگان بورس لوگوساز آنلاین ورزش آسان برترین مرجع خبری ایران و جهان tasmehps